Gest serca

Gest serca.

Członek naszego Klubu Stanisław Adamczak postanowił, że przekaże kwotę 2.000 złotych na wsparcie dla osób dotkniętych autyzmem. Kwota ta została uzyskana na imprezie urodzinowej, na której goście zamiast kwiatów przekazali odpowiednie finansowe „datki”. Po rozmowach z prezes Oddziału Kieleckiego Krajowego Towarzystwa Autyzmu uzyskano informację o potrzebujących. Pierwszy z nich otrzyma kuchenkę indukcyjną, wykładzinę oraz łóżko. Natomiast Prezes Polskiego Związku Bilardowego Grzegorz Kędzierski przekazał swój skórzany fotel biurowy. Jak podkreśliła prezes Paulina Papka „szczególnie ważne było przestawienie z kuchenki gazowej na elektryczną. Często w mieszkaniu czuć było gaz i obawialiśmy się, że może dojść do wybuchu”.  Wszystkim serdecznie dziękujemy za dary serca.  Z pieniędzy przekazanych przez Pana Adamczaka opłacone zostaną także zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci będących w gorszej sytuacji finansowej.

Prezydent Klubu Rotary Kielce