Walne Zgromadzenie RC Kielce

W Hotelu Kongresowym odbyło się Walne Zgromadzenie Klubu Rotary w Kielcach. Podsumowano rok 2018 oraz wybrano władze, które od 1 lipca pokierują Klubem. Dodać należy, że kadencja w Rotary trwa 1 rok i prezydent nie może ponownie kandydować. W minionym roku Klub między innymi: udzielił wsparcia osobom z autyzmem, zorganizował wystawę prac plastycznych osób niepełnosprawnych, ufundował dla 360 dzieci bezpłatne seanse filmowe, pomógł poszkodowanym przez huragan w Meksyku, wspierał walkę z polio. W ramach obchodów 100-lecia niepodległości zorganizował koncert fortepianowy włoskiego pianisty. Stale prowadzi wymianę międzynarodową młodzieży. Łącznie w akcjach zainicjowanych przez Klub wzięło udział ok. 600 osób. Trzej nasi koledzy: Andrzej Neimitz, Jarosław Kosowski i Andrzej Skrzypek otrzymali złote odznaki P. Harrisa przyznawane przez Rotary International.

DSC_0179 DSC_0182 DSC_0183 DSC_0186 DSC_0192 DSC_0197 DSC_0206 DSC_0211