Rotariański Piknik Golfowy – 2022

W sobotę 16 lipca 2022 odbyła się kolejna charytatywna impreza Rotary Club Kielce, tym razem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w „Rotariańskim Pikniku Golfowym”.
Uczestnicy mieli do wyboru:

•  naukę gry w golfa dla początkujących.

•   turniej golfa dla posiadaczy zielonej karty.

•   warsztaty akwarelowe z Agnieszką Kowalczyk pt „Malujemy rośliny„.

Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary i nagrody, a uczestnicy akademii golfa rywalizowali w konkursach ”the longest drive” i ” the best putt”. Najdłuższym „drivem” wyróżniła się Małgosia Łakomiec, natomiast w trafianiu do dołka bezkonkurencyjni byli Państwo Magda i Marcin Żmijewscy. Każdy otrzymał pamiątkowe dyplomy oraz prezenty.
 Rywalizacja w IV Rotariańskim Turnieju Golfowym była niezwykle emocjonująca, zakończyła się dogrywką najlepszych drużyn, ostatecznie miejsce na podium zdobyli:

1. Paweł Sękowski, Ivan Kinsman, Piotr Stróżyk- Miejsce I

2. Mirosław Łakomiec, Julia Olejarz, Janusz Cieślik
 -Miejsce II

3. Andrzej Neimitz, Jerzy Staszczyk, Andrzej Ozimirski- Miejsce III

Dziękujemy naszym Kolegom i Koleżankom z Klubu Rotary Kielce za sportowe emocje, a uczestnikom warsztatów malarskich za piękne doznania artystyczne, które wpisały się w naszą rotariańską tradycję. Zebrane podczas pikniku pieniądze zasilą nasze akcje charytatywne.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce gospodarzy, Państwa Małgorzaty i Mirosława Łakomców oraz fantastycznego zespołu trenerów i szkoleniowców „Bogan Sport” za udostępnienie pola golfowego w Podzamczu Piekoszowskim i wspaniałą organizację tegorocznej imprezy.

Prezydent RC Kielce

Karolina Olejarz