RC Kielce – akcja laptopy dla dzieci

Wiele radości dało nam wsparcie wielodzietnej rodziny mieszkającej w Bilczy / gmina Morawica.

Piotr i Anna mają piątkę dzieci , z tego trójka jest w wieku szkolnym. Oboje pracują, ale koszt utrzymania rodziny nie jest mały. Aby zapewnić dzieciom dostęp do nauczania on-line dali swój  laptop i laptop pożyczony ze szkoły.

Dzięki szybkiej zbiórce pieniędzy przeprowadzonej przez Klub Rotary i Rotaract Kielce udało się zakupić dwa komputery. Łącznie cała akcja trwała około tygodnia i nasi przedstawiciele RotarAct i RC Kielce odwiedzili rodzinę w Bilczy wręczając im cenny prezent. ” To co szczególnie nas ujęło to skromność obdarowanych i radość dzieci. Jesteśmy przekonane, że laptopy zostaną właściwie spożytkowane” podkreślają Karolina i Julia Olejarz , które przekazały sprzęt.

Więcej na: https://www.facebook.com/pages/category/Charity-Organization/Rotaract-Kielce-110312817254032/

Prezydent RC Kielce

Zbigniew Sender